На підтримку гривні НБУ витратив 200 мільйонів доларів

НБУ витратив  200 мільйонів доларів на підтримку гривні

Національний банк витратив 200 мільйонів доларів цього тижня для згладжування тимчасових коливань курсу валют. В НБУ кажуть, що ці коливанні зумовлені, насамперед, психологічними факторами. Об этом сообщает zptown.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пропозиція валюти зменшилася, а попит на неї дещо зріс, повідомили агентству Інтерфакс-Україна в Нацбанку. Однак причина таких коливань – не нові фундаментальні фактори, а суто психологічні.

В НБУ також запевнили, що держава має достатньо міжнародних резервів для підтримки гривні. Останніми місяцями розмір цих резервів коливається в межах 21-22 мільйрдів доларів.

Коливання курсу є реакцією ринку на постійні зміни ситуації в економіці та світі. Після періоду посилених коливань ринок завжди знаходить точку рівноваги, й відбувається зворотний тренд,
– розповіли в Нацбанку.

В НБУ також повідомили, що у вересні ситуація на валютному ринку була сприятливою. І це дозволило поповнити міжнародні резерви України на 930 мільйонів доларів завдяки купівлі валюти. При цьому курс гривні від початку року зміцнився більше ніж на 10%.

Дізнайтеся, чому гривня міцніла, а ціни в Україні не падали


Джерело статті: “http://24tv.ua/na_pidtrimku_grivni_nbu_vitrativ_200_milyoniv_dolariv_n1214077”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя