Netflix показав другий трейлер фентезі-серіалу "Відьмак" та оголосив дату прем’єри


Вихід першої серії американо-польського серіалу "Відьмак" (The Witcher), знятого за мотивами однойменної серії романів польського письменника Анджея Сапковського, відбудеться 20 грудня

Про це повідомив стрімінговий сервіс Netflix. Об этом сообщает atssssss.in.ua со ссылкой на СМИ.

Перший сезон матиме всього вісім серій. У головній ролі відьмака Ґеральта знявся англійський актор Генрі Калвілл ("Війна богів: Безсмертні", "Людина зі сталі", "Ліга справедливості").

"Відьмак" – це цикл фентезі-романів польського письменника Анджея Сапковського та похідна франшиза. Перше оповідання вийшло в 1986 році, а останній на сьогодні роман був опублікований у 2013-му.

У творах з франшизи головним героєм зазвичай є відьмак Ґеральт з Рівії, наділений підвищеною фізичною силою, психічною витривалістю і магічними навичками, здобутими внаслідок проходження мутації (обряду ініціації).

Також за мотивами творів Сапковського випущена серія популярних комп’ютерних ігор "Відьмак", "Відьмак 2: Вбивці королів" і "Відьмак 3: Дике полювання".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/netflix_pokazav_drugyy_treyler_fentezi_serialu_quotvidmakquot_ta_ogolosyv_datu_premyery”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя